Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 17 και 18/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 17 και 18/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 17/11/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/11/18 15:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 17/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Καλάμου Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Κυριακή 18/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
19. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
20. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Σταμάτας Κυριακή 18/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Ανθούσας Κυριακή 18/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βούλας Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.
26. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 17/11/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/11/18 09:30 ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
28. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 17/11/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 17/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 17/11/18 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΥΨΑΚΟΣ .., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.
31. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
32. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΡΟΥΜΠΕΑ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 18/11/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
34. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 18/11/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
35. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
36. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κερατέας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/11/18 00:00
38. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/11/18 09:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
39. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 18/11/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
40. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 18/11/18 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
42. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διονύσου Κυριακή 18/11/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
43. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/11/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
46. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/11/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
47. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/11/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 17/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
50. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
51. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/11/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
52. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 17/11/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ραφήνας Σάββατο 17/11/18 11:30 ΡΙΖΟΣ Δ.
54. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/11/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
55. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/11/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
56. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 17/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 17/11/18 00:00
58. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 17/11/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
59. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/11/18 12:30 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
60. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Σάββατο 17/11/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/11/18 11:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
62. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/11/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
63. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
64. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/11/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
65. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καπανδριτίου Σάββατο 17/11/18 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/11/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
67. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 18/11/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
68. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 18/11/18 12:00 ΚΑΛΟΣΑΚΑΣ ..
69. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/11/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/11/18 10:45 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
71. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 18/11/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
72. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 18/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
73. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Κυριακή 18/11/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 18/11/18 00:00
75. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διώνης Κυριακή 18/11/18 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
76. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 18/11/18 12:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
77. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 18/11/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
79. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 18/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
80. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
81. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 18/11/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 18/11/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
83. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αυλώνα Κυριακή 18/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
84. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Συκαμίνου Κυριακή 18/11/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
85. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ BATISTA Κυριακή 18/11/18 12:30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..

Σχετικά Άρθρα