Οι διαιτητές στην Super League 2 το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην Super League 2 το Σαββατοκύριακο

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 16ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Super League 2 το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 29 Ιανουαρίου

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (17.00 ΕΡΤ3, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου (14.45, Ρέντη)
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου (14.45, Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Δελής, Φίλος (Βοιωτίας)

Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας (14.45, Σερρών)
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φράγιος, Κουφός (Μακεδονίας)

Ηρακλής – Καβάλα (14.45, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

Βέροια – Θεσπρωτός (14.45 ΕΡΤ3, Βέροιας)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Βρούζος (Πιερίας)

Απόλλων Πόντου – Ξάνθη (14.45 ERTSPORTS, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας, φωτ.)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Σάββας (Σερρών)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός (14.45, Καρδίτσας)
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Φαλτάκας (Γρεβενών)

Ρεπό: Τρίκαλα

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 29 Ιανουαρίου

Κηφισιά – ΑΕΚ Β (14.45 ΕΡΤ3, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νίκζας (Λάρισας)

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

Επισκοπή – Καλαμάτα (14.00, ΔΑΚ Γάλλου)
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κύριος (Αρκαδίας)

ΟΦΙ – Χανιά (14.45, Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη (14.45, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Κοττωρός (Δωδ/νήσου)

Ηρόδοτος – Εργοτέλης (14.45, Ν. Αλικαρνασσού)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κάλλης, Βιντσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης Άρτας (14.45, Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)

Ρόδος – Παναθηναϊκός Β (14.45, Ρόδου)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Καλλιθέα – Διαγόρας (17.00 ERTSPORTS, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Ρεπό: Ζάκυνθος

Σχετικά Άρθρα