Οι διαιτητές στην Ανατολική Αττική στην Α΄Β’Γ΄κατηγορία

Οι διαιτητές στην Ανατολική Αττική στης Α΄Β’Γ΄κατηγορία

 

Από την επιτροπή διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της Α΄Β΄και Γ΄κατηγορίας στο πρωτάθλήμα της Ανατολικής Αττικής(ΕΠΣΑΝΑ).

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αρτέμιδος Σάββατο 02/10/21 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/10/21 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/10/21 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 03/10/21 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/10/21 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γέρακα Σάββατο 02/10/21 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/10/21 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Σάββατο 02/10/21 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 03/10/21 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 03/10/21 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 

 

Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 02/10/21 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/10/21 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ) 
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/10/21 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 03/10/21 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/10/21 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 

 

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/10/21 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/10/21 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/10/21 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/10/21 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διώνης Κυριακή 03/10/21 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ

..
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

 

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/10/21 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 03/10/21 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Σχετικά Άρθρα