Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία της ΕΠΣ Πειραιά το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία της ΕΠΣ Πειραιά το Σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/12/21 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/12/21 13:00 ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:45 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/12/21 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 18/12/21 15:15 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/12/21 12:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 19/12/21 14:00 ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Τετάρτη 22/12/21 14:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/12/21 16:00 ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/12/21 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/12/21 16:00 ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:30 ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΚΑΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/12/21 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/12/21 10:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 12:00 ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/12/21 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Γ Κατηγορία(11η αγωνιστική)

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/12/21 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/12/21 10:15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 19/12/21 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/12/21 12:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)

Σχετικά Άρθρα