Oι διαιτητές στην 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2. O Φ. Nτάουλας ΠΑΟ-Χανιά στον Ασπρόπυργο

Oι διαιτητές στην 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2

Με τις αναμετρήσεις της 9ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (18-19/12) το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκας 2, με την ΚΕΔ να κάνει την Πέμπτη (16/12) γνωστούς τους ορισμούς των διαιτητών και των βοηθών τους.Ο Φώτης Ντάουλας(φωτό) από την Δυτική Αττική θα σφυρίξει το παιχνίδι του Παναθηναικού Β΄με τα Χανιά στο γήπεδο Ασπροπύργου. Αναλυτικά.

1ος όμιλος

Σάββατο (18/12)

14.45 Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

17.00 Βέροια – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Κυριακή (19/12)

14.45 Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β’

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14.45 Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

14.45 Πιερικός – ΑΕΛ

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

14.45 Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

17.00 Ξάνθη – Τρίκαλα

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

2ος όμιλος

Σάββατο (18/12)

14.45 Παναθηναϊκός Β’ – Χανιά

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

Κυριακή (19/12)

14.45 Ρόδος – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

14.45 Επισκοπή – Αιγάλεω

Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Αηναλής (Μακεδονίας)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

14.45 ΑΕΚ Β’ – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

14.45 Καλαμάτα – Ζάκυνθος

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Χρηστάκος (Πειραιά)

4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

14.45 Α.Ε. Καραϊσκάκης – Διαγόρας

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

14.45 Κηφισιά – Καλλιθέα

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Δέτση (Αθηνών)

4ος: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

14,45 Εργοτέλης – Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Φραγκιουδάκης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου).

Σχετικά Άρθρα