Οι διαιτητές στα σημερινά 28/11 ματς και 5/12 της 5ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 1-2/12

Οι διαιτητές στα σημερινά 28/11 ματς και 5/12 της 5ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 1-2/12

5η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
3. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
6. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 28/11/18 14:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

5η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 05/12/18 14:30
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/18 15:00
4. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 15:00
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
17. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
21. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00
22. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 00:00
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 00:00
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
29. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 15:00
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00
32. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
33. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00
38. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
41. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 02/12/18 11:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/12/18 15:00
43. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
44. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 11:00
47. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 11:00
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00
52. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:45
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:00
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/12/18 11:00
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 11:00
56. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 12:30
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 12:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 09:30
60. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 09:30
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
63. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 15:30
64. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 15:30

 

Σχετικά Άρθρα