Οι διαιτητές στα μπαράζ ανόδου στην Β’ ΕΠΣΑ και σε όλα τα ματς υποδομών 25/5 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα μπαράζ ανόδου στην Β’ ΕΠΣΑ και σε όλα τα ματς υποδομών 25/5 στην ΕΠΣΑ

Γ΄Κατηγορία – αγώνας ανόδου 1
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/05/19 16:45 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Γ΄Κατηγορία – αγώνας ανόδου 2
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/05/19 16:45 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Κ18 ΤΕΛΙΚΟΣ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/05/19 18:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/05/19 18:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/05/19 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/05/19 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
9. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/05/19 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
11. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/05/19 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 25/05/19 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/05/19 09:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
14. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/05/19 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/05/19 12:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/05/19 13:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.
17. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/05/19 13:15 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/05/19 12:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/05/19 13:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
21. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/05/19 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/05/19 10:30 ΝΑΟΥΜ Δ.
23. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
24. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 25/05/19 11:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
25. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/05/19 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
26. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/05/19 17:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
28. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
29. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/05/19 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
30. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
3η φάση
31. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη 29/05/19 17:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΡΟΥΦ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/05/19 09:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
33. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΘΩΜΑΣ Π.
34. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/05/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/05/19 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
37. ΠΟΨ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 25/05/19 14:15 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
39. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 25/05/19 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
40. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/05/19 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
3η φάση
41. ΠΟΨ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Τετάρτη 29/05/19 17:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 25/05/19 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
43. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/05/19 10:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
44. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/05/19 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/05/19 12:15 0-3 α.α.
Κ10-1ος Όμιλος
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/05/19 09:30 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/05/19 10:00 ΛΩΝΗ Ε.
48. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Σάββατο 25/05/19 12:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
49. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Σάββατο 25/05/19 13:00 ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.
Κ10-2ος Όμιλος
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
51. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΡΟΥΦ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 25/05/19 16:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
52. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 25/05/19 17:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
Κ10-3ος Όμιλος
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 25/05/19 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
54. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/05/19 13:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
55. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 25/05/19 13:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
56. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 25/05/19 14:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
57. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/05/19 18:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα