Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/2 σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/2 σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
9. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/02/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/02/19 12:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
17. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
18. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
20. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
21. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
33. ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
36. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
40. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
42. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
44. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/02/19 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
47. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
52. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
58. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
59. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
64. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/02/19 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
65. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Σχετικά Άρθρα