Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/1 για την 13η και 12η αγωνιστική στην Γ’ Εθνική

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/1 για την 13η και 12η αγωνιστική στην Γ’ Εθνική

Δείτε ποιοι ορίστηκαν από την ΚΕΔ να διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 13ης αγωνιστικής, αλλά και της 12ης στο πλαίσιο του 7ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΣ
ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΒΕΡΝΕΖΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΣΙΑΜΑΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΡΑΜΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΡΥΦΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΖΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΚΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΡΥΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΚΕΦΙΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
13 1.1 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΓΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
13 1.2 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
13 1.2 05/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΧΙΟΥ
ΤΕΓΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΙΧΑΗΛ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΡΟΝΤΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
13 1.3 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΨΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
13 1.3 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΙΝΤΟΡΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΛΙΑΜΙΡΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
13 1.3 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
13 1.3 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΚΑΔΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
13 1.3 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΦΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΠΕΤΣΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΛΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΖΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΜΠΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΖΗΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΡΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
1937 ΑΣ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΗΓΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
13 1.4 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΜΠΑΡΑΪΚΤΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΙΤΣΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
(ΙΩΝ.) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ
ΚΑΤΟΠΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΩΡΖΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
13 1.5 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
13 1.6 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΓΚΟΥΣΑΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΩΚΙΔΑΣ
13 1.6 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
13 1.6 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝ.
ΜΠΕΡΕΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΚΑΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 1.6 09/01/19 14:30 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΑΟ
Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
13 1.6 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
13 1.6 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΕΛΛΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΨΑΛΛΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
12 1.7 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΙΟΥ
ΤΡΑΟΥΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
12 1.7 06/01/19 15:00 ΔΗΜ.
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
12 1.7 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
12 1.7 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΛΕΚΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
12 1.7 06/01/19 12:30 ΔΗΜ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
12 1.7 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
13 1.8 06/01/19 12:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
13 1.8 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ
13 1.8 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΕ
ΖΕΣΤΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ

13 1.8 06/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΗΤΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
13 1.8 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
13 1.8 06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
13 1.8 06/01/19 14:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙ/ΤΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ

Σχετικά Άρθρα