Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 26-27/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 26-27/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ Σταμάτας Σάββατο 26/01/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ραφήνας Κυριακή 27/01/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 27/01/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
10. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/01/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
11. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 27/01/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 27/01/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 26/01/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 26/01/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Καλάμου Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
17. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
18. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 27/01/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
19. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 27/01/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
20. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 27/01/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κουβαρά Σάββατο 26/01/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
23. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 27/01/19 15:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
24. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
25. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
26. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 27/01/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
27. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Κυριακή 27/01/19 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 26/01/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
29. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 26/01/19 09:30 ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
30. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 26/01/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 26/01/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 26/01/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 26/01/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ.
34. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 26/01/19 09:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 26/01/19 09:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
36. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 26/01/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
37. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 26/01/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 27/01/19 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
39. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
40. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/01/19 09:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
41. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 27/01/19 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 27/01/19 00:00
43. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Κυριακή 27/01/19 09:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
44. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
45. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
47. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Μαρίνας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
48. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Διονύσου Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
49. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Άνοιξης Κυριακή 27/01/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
52. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 27/01/19 09:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
53. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 26/01/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
55. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 26/01/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.
56. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 26/01/19 12:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
57. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Σάββατο 26/01/19 12:30 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 26/01/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
59. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Διώνης Σάββατο 26/01/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
60. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ραφήνας Σάββατο 26/01/19 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
61. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 26/01/19 13:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 26/01/19 00:00
63. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διονύσου Σάββατο 26/01/19 10:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
64. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 26/01/19 12:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
65. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Σάββατο 26/01/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 26/01/19 10:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
67. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 26/01/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
68. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 26/01/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
69. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 26/01/19 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 26/01/19 12:30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/01/19 10:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 27/01/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
73. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 27/01/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
74. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/01/19 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 27/01/19 00:00
76. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κουβαρά Κυριακή 27/01/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
77. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 27/01/19 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
78. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κερατέας Κυριακή 27/01/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Κυριακή 27/01/19 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
80. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαραθώνα Κυριακή 27/01/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
81. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 27/01/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
82. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 27/01/19 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 27/01/19 00:00
84. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ BATISTA Κυριακή 27/01/19 09:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
85. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Κυριακή 27/01/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
86. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 27/01/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Κυριακή 27/01/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
88. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 27/01/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
89. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 27/01/19 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
90. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 27/01/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καπανδριτίου Σάββατο 26/01/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
92. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 27/01/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 26/01/19 10:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
94. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 27/01/19 00:00

Σχετικά Άρθρα