Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 26-27/1 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 26-27/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
11. ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/01/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/01/19 12:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
16. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/01/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
19. ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
23. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
24. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
31. ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
37. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
38. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/01/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/01/19 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/01/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/01/19 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΠΕΝΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
49. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 27/01/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/01/19 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
56. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/01/19 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/01/19 15:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/01/19 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/01/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα