Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 24/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/02/19 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α.
13. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 24/02/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 15:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
31. ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/02/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 24/02/19 11:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/02/19 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/02/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
49. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 24/02/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 24/02/19 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/02/19 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΛΙΑΚΑΣ Π.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/02/19 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

Σχετικά Άρθρα