Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
21. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
31. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 13:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/19 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/04/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.
51. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 11:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 10:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 13:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα