Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ραφήνας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/02/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 03/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αυλώνα Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
18. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 03/02/19 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
22. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

Σχετικά Άρθρα