Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/1 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/01/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
14. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
15. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
17. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
18. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
31. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
33. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
37. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/01/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.
41. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
42. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/01/19 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 10:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
47. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
48. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/01/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/01/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/01/19 11:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
53. ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/01/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/01/19 11:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/01/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
59. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/01/19 09:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
63. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/01/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
64. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/01/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

 

Σχετικά Άρθρα