Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 15 και 16/9 για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 15 και 16/9 για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου 15 και 16/9 για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Κύπελλο Ερασιτεχνών 2018-19
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 15/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Δροσιάς Σάββατο 15/09/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
3. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αφιδνών Σάββατο 15/09/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
4. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 15/09/18 16:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
5. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κουβαρά Σάββατο 15/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
6. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/09/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 15/09/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
8. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
9. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 16/09/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βάρης Κυριακή 16/09/18 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
11. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/09/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 16/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 16/09/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 16/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/09/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 16/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

Σχετικά Άρθρα