Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13 και 14/10 στην ΕΠΣΑ και ορισμοί εξ΄αναβολής αγώνων για 17/10 και 27-28/10

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13 και 14/10 στην ΕΠΣΑ και ορισμοί εξ΄αναβολής αγώνων για 17/10 και 27-28/10

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
14. ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
18. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
2η αγωνιστική
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 17/10/18 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
27. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
29. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
31. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
39. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
44. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
47. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 13:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
50. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή 14/10/18 00:00 3-0 α.α.
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
52. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
53. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
58. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/10/18 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
64. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
65. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ (
Οι αγώνες των Πρωταθλημάτων της Α΄και Β΄Κατ. που αναβλήθηκαν ή διακόπηκαν το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 29-30/9/2018 ορίσθηκαν για την ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10 και την ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10 όπως κινοποιήθηκαν με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα που κυκλοφόρησε. Οι αγώνες του Πρωταθλήματος της Γ΄Κατηγορίας θα ορισθούν το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 27-28/10 για το οποίο δεν υπήρχε προγραμματισμένη αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄Κατηγορίας.

Οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Κ 18 και Κ 16 θα ορισθούν την ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10 (κινοποιήθηκαν ήδη με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα) και την ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10 όπως εξυπηρετεί το αγωνιστικό πρόγραμμα, αλλά και τα γήπεδα διεξαγωγής τους.

Οι αγώνες του Πρωταθλήματος Κ 14 θα ορισθούν το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 27-28/10 για το οποίο δεν υπήρχε προγραμματισμένη αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ 14.

Σχετικά Άρθρα