Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 14/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 14/04/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αναβύσσου Κυριακή 14/04/19 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/04/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/04/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Σάββατο 13/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 13/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
15. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Γ Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 13/04/19 00:00
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
31. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
33. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
34. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
35. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
Γ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
37. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
39. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
41. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
42. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
43. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 14/04/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
45. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 14/04/19 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
46. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Κυριακή 14/04/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
47. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/04/19 00:00
49. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
50. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γέρακα Κυριακή 14/04/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
51. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/04/19 00:00
53. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
54. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Κυριακή 14/04/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
55. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Κυριακή 14/04/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ BATISTA Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
57. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
58. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Κυριακή 14/04/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
59. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
61. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
63. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 14/04/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
65. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 14/04/19 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Άνοιξης Κυριακή 14/04/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
67. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/04/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
69. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Σάββατο 13/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διώνης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
71. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 13:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ.
73. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
75. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
77. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.

Σχετικά Άρθρα