Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑ και τι θα ισχύσει για άνοδο και υποβιβασμό

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑ και τι θα ισχύσει για άνοδο και υποβιβασμό

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
4. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 12:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
24. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.
34. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 13:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 16:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ.
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
62. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 16:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30
67. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:30
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Κυριακή 14/04/19 13:45
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 19:30
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00
72. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:30
73. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 18:45
74. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 18:45
75. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 19:00
76. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 19:00
77. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 19:00
11η αγωνιστική
78. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη 17/04/19 16:00
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:00
80. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 09:00
81. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00
82. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
83. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 18:30
84. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 19:15
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/04/19 18:00
86. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 19:00
Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 12:45
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:30
89. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 11:30
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:00
91. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 12:30
92. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΑΣΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 14/04/19 10:30
93. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 13:45
94. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 17:00
95. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 18:30
96. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 18:45
97. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 19:00
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 09:30
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45
100. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/04/19 19:00
101. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 09:45
102. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 10:30
103. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:30
104. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 13:00
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 09:00
106. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00
107. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30
108. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 11:45
109. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 13:00
110. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 12:15
111. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 13:15
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 09:30
113. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00
114. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 13:00
115. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:00
116. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 18:45
117. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00
118. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 19:30
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 10:00
120. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 18:45
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 18:30
122. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/04/19 19:30
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 11:00
124. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 19:00
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 12:00
126. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 17:00
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 11:00
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 11:00
129. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 13:30
130. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 17:00
131. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:00
132. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 20:15
133. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 12:00
134. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 13:30
135. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 18:45
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:30
137. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:30
138. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 09:00
139. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:00
140. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 17:15
141. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 18:45
142. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 20:30
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:30
144. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00
145. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:30
146. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45
147. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 09:00
148. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 10:30
149. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 15:30
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 10:45
151. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00
152. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 14:00
153. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 19:00
154. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 20:15
155. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:45
156. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 15:00
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00
158. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 13:30
159. ΙΑΣΩΝ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:30
160. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 17:00
161. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:30
162. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 09:00
163. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 20:15
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 12:00
165. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00
166. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 18:00
167. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 13:30
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00
169. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30
170. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:45
171. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 18:30
172. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 20:15
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30
174. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00
175. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00
176. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 10:00
177. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 14:45
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΡΟΥΦ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 10:30
179. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:45
180. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 11:45
181. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 16:00
182. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 18:00
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00
184. ΑΕΚ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30
185. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:45
186. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00
187. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 10:30
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 14:15
189. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:45
190. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45
191. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 12:00
192. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 20:15
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00
194. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30
195. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 15:30
196. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 20:30
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
197. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 10:00
198. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30
199. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 20:15
200. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 20:30
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
201. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 10:30
202. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30
203. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 14:00
204. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00
205. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:00
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
206. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30
207. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:15
208. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:15
209. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:45
210. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:30
Κ10-1ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 12:00
212. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00
213. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00
214. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 15:00
Κ10-2ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
215. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 09:00
216. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 11:00
217. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:00
218. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:30
Κ10-3ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
219. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 13/04/19 11:00
220. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30
221. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 14/04/19 09:00
222. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 14:00
223. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 19:00

ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ – ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (11/4/2019)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΕ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Το πρώτο σωματείο καθενός εκ των δύο (2) ομίλων (σύνολο δύο ομάδες), θα ανέλθουν στην Γ’ Εθνική Ερασιτεχνική Κατηγορία.

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΟΜΑΔΕΣ

α) Τέσσερις (4) ομάδες, οι δύο (2) τελευταίες σε καθένα από τους δύο (2) ομίλους (16η & 15η θέση), θα υποβιβαστούν στην Β’ Κατηγορία.

β) Πλέον των παραπάνω ομάδων, σε περίπτωση υποβιβασμού ομάδας ή ομάδων από την Γ’ Εθνική Ερασιτεχνική Κατηγορία στην Α’ Κατηγορία της Ένωσής μας, ανάλογος αριθμός

ομάδων, θα υποβιβαστεί από την Α’ Κατηγορία στην Β’ Κατηγορία.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΕΞΙ (6) ΟΜΑΔΕΣ

Οι πρώτες ομάδες κάθε ομίλου (σύνολο τρεις (3) ομάδες), θα προβιβαστούν στην Α’ Κατηγορία.

Οι άλλες τρεις (3) ομάδες θα προβιβαστούν στην Α΄ κατηγορία μετά από αγώνες play off της 2ης και 3ης θέσης σε κάθε όμιλο, οι οποίοι θα διεξαχθούν ως εξής:

Εάν η διαφορά της 2ης ομάδας από την 3η ομάδα της κατάταξης είναι μεγαλύτερη από δύο (2) βαθμούς, η ομάδα που κατέλαβε την 2η θέση προβιβάζεται αυτόματα.

Εάν η διαφορά είναι μικρότερη ή ίση από δύο (2) βαθμούς, τότε θα διεξαχθεί ένας (1) αγώνας στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε στην 2η θέση, με πλεονέκτημα για την άνοδο, την ισοπαλία του συγκεκριμένου αγώνα.

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΟΚΤΩ (8) ΟΜΑΔΕΣ

α) Οι ομάδες που θα τερματίσουν στις 16η & 15η θέση καθενός από τους τρεις (3) ομίλους, δηλαδή σύνολο έξι (6) ομάδες και δύο (2) ακόμη ομάδες που θα καταλάβουν την 14η θέση καθενός εκ των τριών (3) ομίλων, μετά από αγώνες κατάταξης, σε ουδέτερες έδρες. Σύνολο οκτώ (8) ομάδες.

β) Πλέον των παραπάνω ομάδων, σε περίπτωση υποβιβασμού ομάδας ή ομάδων από την Γ’ Εθνική Ερασιτεχνική Κατηγορία στην Α’ Κατηγορία της Ένωσής μας, ανάλογος αριθμός ομάδων, θα υποβιβαστεί από την Α’ Κατηγορία στην Β’ Κατηγορία και απ’ αυτή, στην Γ’ Κατηγορία.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΔΕΚΑ (10) ΟΜΑΔΕΣ

Ανέρχονται στη Β’ Κατηγορία, δέκα (10) ομάδες, μετά από αγώνες play off, ως εξής:

** Η ομάδα που θα καταλάβει την 1η θέση, θα αγωνισθεί με την ομάδα που θα καταλάβει την 4η θέση στον ίδιο όμιλο εάν η βαθμολογική τους διαφορά είναι ίση ή μικρότερη από τέσσερις (4) βαθμούς. Εάν η διαφορά είναι μεγαλύτερη, η ομάδα που κατέλαβε την 1η θέση, προβιβάζεται αυτόματα.

Έτσι, με αυτόματο προβιβασμό ή μετά από αγώνες play off, προβιβάζονται τέσσερις (4) ομάδες.

** Η ομάδα που θα καταλάβει την 2η θέση, θα αγωνισθεί με την ομάδα που θα καταλάβει την 3η θέση στον ίδιο όμιλο εάν η βαθμολογική τους διαφορά είναι ίση ή μικρότερη από τέσσερις (4) βαθμούς. Εάν η διαφορά είναι μεγαλύτερη, η ομάδα που κατέλαβε την 2η θέση, προβιβάζεται αυτόματα.

Με αυτόματο προβιβασμό ή μετά από αγώνες play off, προβιβάζονται άλλες τέσσερις (4) ομάδες. Σύνολο οκτώ (8) ομάδες.

Οι ομάδες που θα τερματίσουν στην 1η & 2η θέση, θα έχουν το πλεονέκτημα έδρας (θα αγωνιστούν δηλαδή γηπεδούχες). Θα προβιβασθούν, επίσης και σε περίπτωση που ο συγκεκριμένος αγώνας λήξει ισόπαλος.

** Οι δύο ομάδες που θα ηττηθούν (στον ίδιο Όμιλο) ή δεν θα αγωνισθούν λόγω αυτόματου προβιβασμού της αντιπάλου ομάδας (διαφορά μεγαλύτερη των 4 βαθμών), θα αγωνισθούν μεταξύ τους στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε υψηλότερα στη βαθμολογία, με το πλεονέκτημα της ισοπαλίας.

Οι τέσσερις (4) νικήτριες ομάδες θα κληρωθούν σε δύο (2) ζευγάρια και θα αγωνισθούν σε ουδέτερα γήπεδα με παράταση – πέναλτι. Οι δύο (2) νικήτριες ομάδες, θα προβιβασθούν επίσης στην Β’ Κατηγορία.

Σύνολο, δέκα (10) ομάδες.

Σχετικά Άρθρα