Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στον Πειραιά

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στον Πειραιά

ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 11/05/19 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βούλας Σάββατο 11/05/19 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 12/05/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 12/05/19 18:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 12/05/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 12/05/19 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αναβύσσου Κυριακή 12/05/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.
8. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 12/05/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
9. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/05/19 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 12/05/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/05/19 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 12/05/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 12/05/19 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
14. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/05/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 12/05/19 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
16. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/05/19 12:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.

Σχετικά Άρθρα