Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
13. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
21. ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Ομιλος play-off (3ου -4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

Σχετικά Άρθρα