Οι διαιτητές στα ματς της 16ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Οι διαιτητές στα ματς της 16ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής! Ρεπό έχει ο 7ος όμιλος.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
16 1.1 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
16 1.1 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΕΣΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16 1.1 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΖΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16 1.1 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΤΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
16 1.1 27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΒΡΟΥ
16 1.1 27/01/19 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΒΡΟΥ
16 1.1 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ
ΙΛΙΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΟΥΤΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
Ο ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΤΑΚΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
ΕΛΠΙΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Ο ΕΡΜΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΙΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ
ΣΥΜΕΩΝ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
16 1.2 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
16 1.2 26/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΔΡΟΣΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
16 1.3 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΔΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
16 1.3 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2014 ΑΟΝ
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ
ΣΙΝΤΟΡΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
16 1.3 27/01/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ
ΤΖΟΒΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
16 1.3 27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
16 1.3 27/01/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ
ΣΟΥΛΙ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
16 1.4 27/01/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
16 1.4 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΣΤΟΛΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
16 1.4 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16 1.4 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ

16 1.4 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
16 1.4 27/01/19 15:00 Α΄ Δ.Α.Κ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΕΛΕΤΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΣΚΑΦΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΨΑΛΛΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Π. ΣΑΛΠΕΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ
ΑΡΧΑΝΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΑΓΚΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔ.)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
16 1.5 27/01/19 15:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16 1.6 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
16 1.6 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΧΙΟΥ
ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
16 1.6 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ
ΧΡΥΣΑΦΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
16 1.6 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΩΣΣΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΘΗΝΩΝ
16 1.6 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΧΡΟΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
16 1.6 27/01/19 13:30 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΟΠ.
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
16 1.8 27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΝΑΣΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16 1.8 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΓΠΣ
ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
16 1.8 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ
Ο ΑΣΤΗΡ
ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΘΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
16 1.8 27/01/19 14:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ
16 1.8 27/01/19 13:30 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
16 1.8 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΤΣΑΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
16 1.8 27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σχετικά Άρθρα