Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στον Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/04/19 12:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
2. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
5. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
6. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/04/19 17:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
10. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
11. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
12. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 06/04/19 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 06/04/19 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Τετάρτη 17/04/19 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/04/19 14:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
18. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
19. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/04/19 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
20. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
22. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
23. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
24. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/04/19 11:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
27. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
29. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
31. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/04/19 14:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
32. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 19:45 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 10:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
37. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/04/19 15:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
39. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 12:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
41. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/04/19 09:45 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ..
Κ14 – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
43. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
45. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/04/19 14:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
46. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 14:15 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ..

Σχετικά Άρθρα