Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
16. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
18. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
29. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
32. ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 14:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
56. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 14:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.

 

Σχετικά Άρθρα