Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 24/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
17. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γέρακα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βάρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Καπανδριτίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
26. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
27. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
30. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Pallini Αrena Σάββατο 23/11/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ.
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 09:30 ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
33. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
35. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
38. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
39. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
40. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 24/11/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
42. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 24/11/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
43. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 24/11/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
44. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
46. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
48. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 24/11/19 10:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 09:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
50. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
51. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
52. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 24/11/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
54. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
55. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
57. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
58. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
60. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
61. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
62. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
64. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
65. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
66. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
68. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νικολακάκη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
69. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
71. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
72. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Αγίου Στεφάνου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Κυριακή 24/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
74. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 24/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
75. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κερατέας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
77. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
78. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
80. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
81. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 24/11/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
83. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 24/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
84. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Pallini Αrena Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/11/19 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
86. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ BATISTA Κυριακή 24/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
87. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 24/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
89. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Κυριακή 24/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
90. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 12:15 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα