Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στον Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
2. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/04/19 17:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/04/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
5. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
6. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
13. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/04/19 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
16. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
17. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/04/19 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
19. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/04/19 14:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
22. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 12:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
23. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 12:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/04/19 12:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
26. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
29. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/04/19 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
31. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
32. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)
Τελικοί Κ16
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
4oς: ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεγάλος Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 13:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
4oς: ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
37. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
39. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 19:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
41. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 12:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
Κ14 – 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
43. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ14 – 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
45. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 13:15 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
46. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Τουρνουά Κ12 – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Τουρνουά Κ12 – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..
Τουρνουά Κ12 – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/04/19 09:45 ΤΖΙΩΤΗΣ ..
Φιλικός αγώνας Τουρνουά Κ12
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/04/19 19:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχετικά Άρθρα