Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σταμάτας Σάββατο 16/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 16/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βούλας Κυριακή 17/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 17/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ανθούσας Σάββατο 16/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/03/19 16:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
15. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 17/03/19 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 16/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 17/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 17/03/19 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 17/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/03/19 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 17/03/19 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 17/03/19 10:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
25. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 17/03/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 17/03/19 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
31. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/03/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
34. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
35. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
37. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/03/19 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 17/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
39. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 16/03/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 16/03/19 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
42. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
43. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/03/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
45. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
46. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 16/03/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
47. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/03/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 16/03/19 00:00
49. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 16/03/19 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
50. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 16/03/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
51. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 16/03/19 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 11:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/03/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
54. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
55. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
56. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 16/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 17/03/19 00:00
58. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
60. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/03/19 16:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
62. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διώνης Κυριακή 17/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
63. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
64. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νικολακάκη Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
68. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αυλώνα Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
70. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γραμματικού Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
71. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/03/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
72. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/03/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
74. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βούλας Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 16/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
76. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 09:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
78. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Βάρης Σάββατο 16/03/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
80. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
Γ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/03/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 16/03/19 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
83. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
84. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.

Σχετικά Άρθρα