Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στον Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
3. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/04/19 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/04/19 17:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
7. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
11. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/04/19 12:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Τετάρτη 17/04/19 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/04/19 14:30
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/04/19 14:30
18. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/04/19 14:30
19. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:30
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/04/19 14:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/04/19 17:30
22. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:30
23. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:30
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/04/19 17:30
25. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:30
26. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/04/19 17:30
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:30
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/04/19 12:00
29. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/04/19 12:00
30. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:30
31. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/04/19 17:30
32. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/04/19 17:30
33. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/04/19 17:30
Τελικοί Κ18
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
4oς: ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
35. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Μεγάλος Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/04/19 13:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
4oς: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
37. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
39. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
41. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/04/19 19:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/04/19 12:00 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
43. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 15:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ14 – 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
45. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
46. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα