Οδοστρωτήρας ο Βύζας Μεγάρων 7-1

Σαν σε προπόνηση και με τσουχτερό κρύο ο Βύζας Μεγάρων επικράτησε του Πυρρίχιου Ασπροπύργου στο γήπεδο της Νέας Περάμου με 7-1(ημίχρονο 3-0) στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής της Α΄κατηγορίας.
Οι παίκτες του Κυριάκου Μίχα ήταν οι κυριάρχοι του παιχνιδιού έκαναν ότι ήθελαν στον αγωνιστικό χώρο και δίκαια επικράτησαν.

ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΦΑΣΕΙΣ

1′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ Απευθείας χτύπημα φάουλ ο Γιώργος Κλωνάρης 1-0
17′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ 2-0 σέντρα Μουσκάι ασταθής απόκρουση Ελθίνι , οριζόντιο δοκάρι, κοντινό πλασέ ο Αργύρης Στρατιδάκης 2-0
20′ συρτό σουτ ο Μπουλγκουρίδης σώζει στη γραμμή ο Μουστάκας
21′ δοκάρι ο Στρατιδάκης
25′ παράλληλη σέντρα του Χαραλαμπόπουλου περνάει ανεκμετάλλευτη
34′ συρτό σουτ του Αγγελιδάκη μπλοκάρει ο Ξενάκης
42′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ ο Ξενάκης επεμβαίνει σωτήρια σε κοντινό σουτ του Αγγελιδάκη. Στην κόντρα επίθεση, ο Στρατιδάκης 3-0
52′ ευκαιρία Πυρρίχιος σε κόρνερ πηδάει πιο ψηλά ο Μουστάκας, στέλνει τη μπάλα άουτ
64′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ 4-0 με πέναλτι ο Παπαδάκης. Το πέναλτι κέρδισε ο ίδιος από τον τερμαυοφύλακα.
76′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ 4-1 γκολ ο Σωπιάδης ασταθής απόκρουση Χαμηλού σε σουτ του Ερμπαλίδη.
77′ ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ ο Παπαδάκης με κοντινό πλασέ το 5-1.
81′ σώζει ο Ελθίνι προ του Στρατιδάκη
84′ ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ (αυτογκόλ) 6-1 ο Μουστάκας
85′ σουτ του Χαραλαμπόπουλου απέκρουσε ο Χαμηλός
88′ προ του Αγγελιδάκη μπλοκάρει ο Χαμηλός
90′ ΓΚΟΛΛΛΛΛ 7-1 Ο Στρατιδάκης με μακρινό σουτ.

Διαιτητής Αριστείδης Αλιάγας. Βοηθοί: Κώστας Οικονόμου-Παυσανίας Νάκος.