Ο Φίτσας στην Μάνδρα, ο Βάτσιος στην Ελευσίνα, ο Δημόπουλος στο Καματερό

Οι  διαιτητές  και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία στην Δυτική Αττική.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(17η αγωνιστική)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 01/02/20 15:00
ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:30
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00
ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00
HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(17η αγωνιστική)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00
ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00
HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:30
ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 10:30
ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00
ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00
ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30
ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Σχετικά Άρθρα