Νέες νίκες για Αστέρα Βάρης και Μαρκό, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Νέες νίκες για Αστέρα Βάρης και Μαρκό, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-1
2. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-0
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-2
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6-0
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 3-3
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-0
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλάμου Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 3-1
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Άνοιξης Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 4-0
11. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-3
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 3-2
13. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/04/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 17/04/19 17:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 0-2
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 2-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κρυονερίου Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 17/04/19 16:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 5-0
19. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 1-4
20. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 9-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/04/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Τετάρτη 17/04/19 17:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-0
23. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
24. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κρυονερίου Τετάρτη 17/04/19 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-3
26. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 20/04/19 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 1-3

Σχετικά Άρθρα