Η κλήρωση της Super League 2

 

Η κλήρωση της Super League 2

Εγινε η κλήρωση στην Super League 2. Ασπρόπυργος, Δόξα Δράμας, Καβάλα θα έχουν προθεσμία μέχρι τις 12/10 να βρουν λύση με τα δελτία τους.Αναλυτικά ο πίνακας της 1ης αγωνιστικής.

1oς όμιλος

1η αγωνιστική-16η

Ολυμπιακός Β’ – Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας – Βέροια

Πιερικός – Θεσπρωτός

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Ξάνθη

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

2η-17η

Βέροια – Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β’ – Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου

Ξάνθη – Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

3η-18η

Ολυμπιακός Β’ – Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β’

Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου – Ξάνθη

Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός

Τρίκαλα – Βέροια

4η-19η

ΠΑΟΚ Β’ – Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός – Βέροια

Νίκη Βόλου – Τρίκαλα

Πανσερραϊκός – Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

Ξάνθη – ΑΕΛ

Αναγέννση Καρδίτσας – Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας

5η-20ή

Ολυμπιακός Β’ – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός – Ξάνθη

ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός

Ηρακλής – Νίκη Βόλου

Τρίκαλα – Θεσπρωτός

Βέροια – ΠΑΟΚ Β’

6η-21η

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Β’

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

ΠΑΟΚ Β’ – Θεσπρωτός

Ηρακλής – Τρίκαλα

Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός – ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

7η-22η

Ολυμπιακός Β’ – Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – Πανσερραϊκός

ΑΕΛ – Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου – Ηρακλής

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β’

Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας

8η-23η

Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β’

Ξάνθη – Βέροια

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

Ηρακλής – ΑΕΛ

Νίκη Βόλου – Πιερικός

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

9η-24η

Ολυμπιακός Β’ – Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Πιερικός – Ηρακλής

ΑΕΛ – Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β’ – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θεσπρωτός – Ξάνθη

Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

10η-25η

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β’

Πανσερραϊκός – Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β’

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ – Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου – Πιερικός

Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

11η-26η

Ολυμπιακός Β’ – Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου

Πιερικός – ΑΕΛ

Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας – Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός

Βέροια – Νίκη Βόλου

12η-27η

Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β’

Ηρακλής – Βέροια

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β’

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας

Ξάνθη – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός – Τρίκαλα

ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας

13η-28η

Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Τρίκαλα – Ξάνθη

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β’ – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Ηρακλής

Βέροια – Απόλλων Πόντου

14η-29η

Πιερικός – Ολυμπιακός Β’

ΑΕΛ – Βέροια

Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός

Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β’

Νίκη Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

15η-30ή

Ολυμπιακός Β’ – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη – Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β’ – Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός – ΑΕΛ

Βέροια – Πιερικός

2oς όμιλος

1η αγωνιστική-16η

Κηφισιά – Ρόδος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναθηναϊκός Β’

Καλλιθέα – Επισκοπή

Λεβαδειακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Χανιά – Καλαμάτα

Εργοτέλης – Αιγάλεω

Διαγόρας – ΑΕΚ Β’

2η-17η

Ηρόδοτος – Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β’ – Αστέρας Βλαχιώτη

Επισκοπή – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Καλλιθέα

Καλαμάτα – Λεβαδειακός

Αιγάλεω – Χανιά

ΑΕΚ Β’ – Εργοτέλης

Ρόδος – Διαγόρας

3η-18η

Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β’

Αστέρας Βλαχιώτη – Επισκοπή

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα – Καλαμάτα

Λεβαδειακός – Αιγάλεω

Χανιά – ΑΕΚ Β’

Εργοτέλης – Διαγόρας

Ρόδος – Ηρόδοτος

4η-19η

Επισκοπή – Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β’ – Ηρόδοτος

Εργοτέλης – Ρόδος

Διαγόρας – Χανιά

ΑΕΚ Β’ – Λεβαδειακός

Αιγάλεω – Καλλιθέα

Καλαμάτα – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αστέρας Βλαχιώτη

5η-20ή

Κηφισιά – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Αιγάλεω

Καλλιθέα – ΑΕΚ Β’

Λεβαδειακός – Διαγόρας

Χανιά – Εργοτέλης

Ρόδος – Παναθηναϊκός Β’

Ηρόδοτος – Επισκοπή

6η-21η

Καλαμάτα – Κηφισιά

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ηρόδοτος

Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β’

Χανιά – Ρόδος

Εργοτέλης – Λεβαδειακός

Διαγόρας – Καλλιθέα

ΑΕΚ Β’ – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη

7η-22η

Κηφισιά – Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β’

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Διαγόρας

Καλλιθέα – Εργοτέλης

Λεβαδειακός – Χανιά

Ρόδος – Επισκοπή

Παναθηναϊκός Β’ – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος – Καλαμάτα

8η-23η

ΑΕΚ Β’ – Κηφισιά

Αιγάλεω – Ηρόδοτος

Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β’

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Επισκοπή

Λεβαδειακός – Ρόδος

Χανιά – Καλλιθέα

Εργοτέλης – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαγόρας – Αστέρας Βλαχιώτη

9η-24η

Κηφισιά – Διαγόρας

Αστέρας Βλαχιώτη – Εργοτέλης

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Χανιά

Καλλιθέα – Λεβαδειακός

Ρόδος – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Επισκοπή – Καλαμάτα

Παναθηναϊκός Β’ – Αιγάλεω

Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β’

10η-25η

Εργοτέλης – Κηφισιά

Διαγόρας – Ηρόδοτος

ΑΕΚ Β’ – Παναθηναϊκός Β’

Αιγάλεω – Επισκοπή

Καλαμάτα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Καλλιθέα – Ρόδος

Λεβαδειακός – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Χανιά – Αστέρας Βλαχιώτη

11η-26η

Κηφισιά – Χανιά

Αστέρας Βλαχιώτη – Λεβαδειακός

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Καλλιθέα

Ρόδος – Καλαμάτα

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αιγάλεω

Επισκοπή – ΑΕΚ Β’

Παναθηναϊκός Β’ – Διαγόρας

Ηρόδοτος – Εργοτέλης

12η-27η

Λεβαδειακός – Κηφισιά

Χανιά – Ηρόδοτος

Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β’

Διαγόρας – Επισκοπή

ΑΕΚ Β’ – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αιγάλεω – Καλαμάτα

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ρόδος

Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη

13η-28η

Κηφισιά – Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Ρόδος – Αιγάλεω

Καλαμάτα – ΑΕΚ Β’

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Διαγόρας

Επισκοπή – Εργοτέλης

Παναθηναϊκός Β’ – Χανιά

Ηρόδοτος – Λεβαδειακός

14η-29η

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Κηφισιά

Καλλιθέα – Ηρόδοτος

Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β’

Χανιά – Επισκοπή

Εργοτέλης – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαγόρας – Καλαμάτα

ΑΕΚ Β’ – Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος

15η-30ή

Κηφισιά – Αστέρας Βλαχιώτη

Ρόδος – ΑΕΚ Β’

Αιγάλεω – Διαγόρας

Καλαμάτα – Εργοτέλης

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Χανιά

Επισκοπή – Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός Β’ – Καλλιθέα

Ηρόδοτος – Ο.Φ. Ιεράπετρας

 

 

Σχετικά Άρθρα