Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (16/11)

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (16/11)

Πολλά γκολ και αρκετές ανατροπές σημειώθηκαν στα παιχνίδια της Γ’ Εθνικής το Σάββατο 16/11.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου 7-0
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης 1-1
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός 2-3
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού 2-0
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός 1-1
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος – 11η αγωνιστική
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας 1-2
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης 4-0
Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς 1-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0
ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός 0-1
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας 3-2
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς 3-1
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά 0-2
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου 1-1
ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη 2-0

4ος όμιλος
Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός 0-3
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας 2-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας 3-1
Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου 0-0
ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1

5ος όμιλος
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Καλλιθέα 0-0
Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Φωστήρας – Ηλυσιακός 0-1
Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου 1-2
Εθνικός – Ακράτητος 1-1
ΑΟ Πανθηραϊκός – Κερατσίνι 0-0
Άνω Μερά – ΑΕ Μοσχάτου (17/11, 14:30)

6ος όμιλος
Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Θύελλα Ραφήνας – Μαρκό 0-3
ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων 5-0
Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός 1-0
Ρόδος – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-0
Παναρκαδικός – Αιολικός (17/11, 13:00)
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών

7ος όμιλος
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-0
ΠΣ Σπάρτη – Πανγυθεατικός 1-1
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός 0-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας 1-0
ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017 2-2
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων 1-1

8ος όμιλος
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου 0-1
Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Ρεθυμνιακός – Γιούχτας 1-4
Ηρόδοτος – ΑΟ Επισκοπής 2-2
Ρεπό: Ατσαλένιος

Σχετικά Άρθρα