Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (12/1/2020)

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (12/1/2020)

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα τελικά αποτελέσματα στους 8 ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Με ανατροπές και αρκετά γκολ συνεχίστηκε η δράση στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού – Κιλκισιακός 3-0
Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-1
Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου 1-1
Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός 0-1
Δόξα Θεολόγου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

AdTech Ad
2ος όμιλος
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1
Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας 2-4
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας 0-4
Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός 1-0
Αγροτικός Αστέρας- Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1
Εδεσσαϊκός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 1-0
ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα – Αταλάντη 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Ποταμιάς 4-1
Ατρόμητος Παλαμά – Δίας Δίου 1-0
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αλμυρός 0-0
Ηρακλής Λάρισας – Πιερικός 0-0

4ος όμιλος
Τηλυκράτης – Θιναλιακός 1-1
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΟ Ανατολής 1-2
ΑΕΠ Κοζάνης – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου 2-0
Αναγέννηση Άρτας – Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Αστέρας Ιτέας – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου – Φωστήρας 3-1
Εθνικός – ΑΣ Άνω Μερά 1-0
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΠΟ Ακράτητος 3-2
ΑΕ Μοσχάτου – Κηφισιά 0-1
Ηλυσιακός – ΑΟ Πανθηραϊκός 0-1
Κερατσίνι – Ερμής Κορυδαλλού 2-1
Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα 0-2

6ος όμιλος
Παναρκαδικός – ΑΣ Ρόδος 0-2
Παλληνιακός – Αιολικός 0-3
ΠΑΣ Κιθαιρών – Κόρινθος 2006 αναβλ.
Αχαρναϊκός – ΑΟ Υπάτου 0-2
Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας 1-2
ΓΣ Μαρκό – ΑΕΚ Τρίπολης 6-1
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

7ος όμιλος
ΠΣ Σπάρτη – Διαγόρας Βραχνέικων 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Τσιλιβί 2-0
Ναύπλιο 2017 – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός 7-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Θύελλα Πατρών 3-2
Πανηλειακός – Πανγυθεατικός 1-1

8ος όμιλος
Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής 1-1
ΑΟ Πόρου – Πανακρωτηριακός 3-1
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Σχετικά Άρθρα