Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα και στους 10 ομίλους

Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα και στους 10 ομίλους

 

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0

Ελπίδα Σαπών – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 1-0

Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμοτείχου 3-1

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός 1-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου 0-0

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC 0-2

Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3-0 ά.α.

 

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0

Αετός Βαρβάρας – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 2-1

Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης 2-1

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-1

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 5-1

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 1-4

Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς 0-1

Ρεπό : Εθνικός Γιαννιτσών

 

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά 2-1

ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 0-1

ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης 1-0

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας 1-0

Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου 1-3

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4

Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη 2-2

Ρεπό : Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

 

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός 2-0

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη 1-3

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου 1-1

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών 3-1

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης 0-3 ά.α.

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Κτην.Αστ.Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 4-0

ΑΕ Μεσολογγίου – Κέρκυρα 3-1

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 1-1

Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς 1-2

Αμβρακικός Λουτρού – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 1-0

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας 1-0

ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός 4-1

 

6ος όμιλος (εξ αναβολής – 8η αγωνιστική)

 Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός 0-0

 

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Ερμής Μελιγούς – Πανναυπλιακός 1-0

Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας  —-

Παναρκαδικός – ΑΕ Κηφισιάς 0-2

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Μολαϊκός 1-0

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας 1-0

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

 

8ος όμιλος (14:45 10η αγωνιστική)

Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας 2-0

ΑΠΟ Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου 4-0

ΑΟ Καραβάς – Ακράτητος 2-0 

Αστέρας Βάρης – ΑΟ Πυλίου Kω 0-1

Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων – Πανελευσινιακός 3-4

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών 6-0

 

9ος όμιλος(10η αγωνιστική)

Παλληξουριακός – ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1 

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας 0-1

Αχαϊκή – Παναιγιάλειος 0-0

Πάμισος – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1

Αίας Γαστούνης – Ναυπακτιακός 0-0

Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ 

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

 

10ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας 0-3 ά.α.

Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-0

Ηρόδοτος – Άρης Σούδας 2-1

ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου 1-0

ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 ά.α.

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου 0-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου 0-0

Ρεθυμνιακός – Πλατανιάς 2-1

 

Επιμέλεια: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

 

Σχετικά Άρθρα