Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 26ης και τελευταίας αγωνιστικής και της 22ης στον 7ο όμιλο

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 26ης και τελευταίας αγωνιστικής και της 22ης στον 7ο όμιλο

Δείτε τους ορισμούς από την ΚΕΔ για την 26η και τελευταία αγωνιστική (22η αγωνιστική στον 7ο όμιλο) για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής!

Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2018-19
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7ος ΌΜΙΛΟΣ | 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
26 1.1 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΦΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
26 1.2 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
26 1.3 14/04/19 16:00 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
26 1.3 14/04/19 15:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
26 1.3 14/04/19 16:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
26 1.3 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
26 1.3 14/04/19 16:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
26 1.4 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
26 1.4 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
26 1.4 14/04/19 16:00 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
26 1.4 14/04/19 16:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
26 1.4 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

26 1.4 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΒΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26 1.5 14/04/19 16:00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
26 1.6 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΥΒΟΙΑΣ
26 1.6 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΚΑΛΑΚΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
26 1.6 14/04/19 12:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ. ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
26 1.6 14/04/19 16:30 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
26 1.6 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
26 1.6 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
22 1.7 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
22 1.7 14/04/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
22 1.7 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
22 1.7 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
22 1.7 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ –
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
22 1.7 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
26 1.8 14/04/19 11:30 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
26 1.8 14/04/19 16:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
26 1.8 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ –
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
26 1.8 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΙΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
26 1.8 14/04/19 16:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

26 1.8 14/04/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΗΒΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΕΣΤΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
26 1.8 14/04/19 13:00 ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Σχετικά Άρθρα