ΕΠΣΠ: Οι διαιτητές της πρεμιέρας πρωταθλήματος και κυπέλλου

Οι διαιτητές της πρεμιέρας πρωταθλήματος και κυπέλλου

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί στους αγώνες της πρεμιέρας του πρωταθλήματος στην Α΄κατηγορία καθώς και του κυπέλλου στον Πειραιά. Αναλυτικά.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ.
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/10/21 18:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/10/21 17:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/10/21 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/10/21 12:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/10/21 12:00 ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/10/21 14:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/10/21 17:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
 

 

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(1η φάση)

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/10/21 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/10/21 17:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/10/21 11:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/10/21 11:00
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/10/21 11:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σχετικά Άρθρα