ΕΠΣΠ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

ΕΠΣΠ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/11/21 16:00

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 06/11/21 16:30

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:30

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/11/21 15:00

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/11/21 16:00

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 06/11/21 16:00

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 07/11/21 12:30

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/11/21 12:30

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:30

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:30

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(6η αγωνιστική)

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/11/21 16:30

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:30

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/11/21 16:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 11:00

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/11/21 13:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(5η αγωνιστική)

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/11/21 12:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/11/21 16:30

Γ Κατηγορία(5η αγωνιστική)

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 06/11/21 15:30

ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 18:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/11/21 11:00

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/11/21 14:00

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 07/11/21 15:00

Σχετικά Άρθρα