ΕΠΣΠ:  Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

ΕΠΣΠ:  Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

 

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ   ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Κυριακή               17/10/21              13:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              14:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ          ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ- ΞΕΝΑΚΗΣ)

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ         ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              17:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

               

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ       ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Σάββατο              16/10/21                16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Κυριακή               17/10/21              13:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    Κυριακή               17/10/21              13:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ              ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              14:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     Κυριακή               17/10/21              15:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ       ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

               

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ            ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ   Σάββατο              16/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ          ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Σάββατο              16/10/21              17:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ              ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              11:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ        ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ            Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΝΕΛΟΣ)

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ      ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              17:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(2η αγωνιστική)

 

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ          ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Σάββατο              16/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ            ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Σάββατο              16/10/21                16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ         ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ            Σάββατο              16/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ             ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ           Κυριακή                17/10/21              14:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΝΕΛΟΣ)

 

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(2η αγωνιστική)

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ      ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Κυριακή               17/10/21              11:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ              ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Κυριακή               17/10/21              12:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ   ΝΙΚΑΙΑΣ               Κυριακή               17/10/21              16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

 

 

 

Γ Κατηγορία(2η αγωνιστική)

 

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ        ΝΙΚΑΙΑΣ               Σάββατο              16/10/21              18:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              11:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)

ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ      ΝΙΚΑΙΑΣ               Κυριακή               17/10/21              12:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ  ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ             Κυριακή               17/10/21              12:00

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ       ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ             Κυριακή               17/10/21                16:30

(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

 

Σχετικά Άρθρα