ΕΠΣΠ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣΠ: Οι αγώνες στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία το Σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 24/10/21 13:30

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 24/10/21 14:00

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 24/10/21 00:00 Αναβλήθηκε

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 13:00

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 24/10/21 16:00

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:30

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:30

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(4η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/10/21 17:00

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/10/21 12:00

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 16:30

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/10/21 16:30

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 17:00

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/10/21 12:00

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 24/10/21 16:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(3η αγωνιστική)

ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 24/10/21 13:30

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/10/21 13:30

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/10/21 14:00

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:30

Γ Κατηγορία(3η αγωνιστική)

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/10/21 16:30

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/10/21 16:30

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 13:30

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 24/10/21 16:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 24/10/21 16:00

Σχετικά Άρθρα