ΕΠΣΔΑ: Το πρόγραμμα των υποδομών Κ8, Κ10, Κ12,Κ14,Κ16,Κ18

ΕΠΣΔΑ: Το πρόγραμμα των υποδομών Κ8, Κ10, Κ12,Κ14,Κ16,Κ18

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ08(1η αγωνιστική)

Α.Ο.ΠΑΡΝΗΘΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ Σάββατο 06/11/21 10:00
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ 7Χ7 ΖΕΦΥΡΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 12:00
ΒΥΖΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ MEGARA SPORTS CLUB Κυριακή 07/11/21 11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10(1η αγωνιστική)

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> Σάββατο 06/11/21 09:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/11/21 09:30
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 06/11/21 11:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ 7Χ7 ΖΕΦΥΡΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 13:00
ΒΥΖΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ MEGARA SPORTS CLUB Κυριακή 07/11/21 10:00
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/11/21 10:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 07/11/21 13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12(1η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 06/11/21 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 07/11/21 09:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/11/21 09:30
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΒΑΔΙ ΦΥΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 07/11/21 12:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LAND Κυριακή 07/11/21 14:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14(1η αγωνιστική)

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 06/11/21 10:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/11/21 11:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/11/21 11:00
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΒΥΖΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/11/21 12:30
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16(1η αγωνιστική)

ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/11/21 11:30
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/11/21 12:30
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 07/11/21 12:00
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 07/11/21 17:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18(1η αγωνιστική)

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 06/11/21 12:00

Σχετικά Άρθρα