EΠΣΔΑ: Ταφόπλακα έβαλε η Νέα Πέραμος. Τα αποτελέσματα στην Δυτική Αττική

Η Νέα Πέραμος 2-1 τον Βύζα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(18η αγωνιστική)

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 5-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 2-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-8
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 5-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΒΥΖΑΣ 2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3-1

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 18 ΑΓΩΝΕΣ

1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 47
2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 42 *
3. ΒΥΖΑΣ 39 *
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 32
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 31
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 31
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 29
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 27
9. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 18
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 17
11. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 13
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 11
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 9
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 6

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(17η αγωνιστική)ΤΕΤΑΡΤΗ(Αναβληθέντα)
ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) 15:00

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 16/02/19 15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 17/02/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(16η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 1-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 3-5
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-2

 

H BAΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 38
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 33
3. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 32
4. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 32
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 30
6. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 25
7. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 22
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 17
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 15
10. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 11
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 10
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 1

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ(17η αγωνιστική)

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/02/19 15:00
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/02/19 15:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 11:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 15:00

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

Σχετικά Άρθρα