ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα στην Α΄κατηγορία η βαθμολογία οι γκολτζήδες και η επόμενη αγωνιστική

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(13η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY 3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-1
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 1-1
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-4
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΒΥΖΑΣ 0-7
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-3

BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 34
2. ΒΥΖΑΣ 30
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 30
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 25
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 23
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 20
7. ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 20
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18
9. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 16
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 15
11. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 10
12. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 9
13. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 9
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 2

 

Oι γκολτζήδες στην Α΄κατηγορία

15 γκολ: Τσιγγόπουλος (Ακράτητος)
9 γκολ: Καλέμι (Ακράτητος)
7 γκολ: Κομιώτης Χ (Πυρρίχιος), Μπαγδάτογλου (Μικρασιατική), Μεϊμαρίδης (Αστ Μαγούλας), Κλωνάρης Γ (Βύζας)
6 γκολ Σερέπας (Βύζας Μεγάρων)
5 γκόλ Μπουρτένης(Πανελευσινιακός), Κομιώτης Χ (Πυρρίχιος), Μεϊμαρίδης (Αστ Μαγούλας), Γεγές (Ζωφριά), Αγγελιδάκης (Θρασύβουλος), Πουλάκος (Βύζας Μεγάρων).

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(14η αγωνιστική)

1. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
3. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
4. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 13/01/19 15:00
5. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
7. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(12η αγωνιστική)

8. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
9. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 11:00
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 13/01/19 11:00
11. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
12. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
13. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00

Σχετικά Άρθρα