ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα στην Α’ και Β’ κατηγορία στην Δυτική Αττική

Ισόπαλο το ντέρμπι στην Μάνδρα.Νίκες για Βύζα και Απόλλωνα Ποντίων

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1η αγωνιστική)

ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0-3

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1-0

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 0-5

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 6-1

 

Βαθμολογία

 

ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 5-0   3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 6-1  3

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  3-0  3

ΜΙΜΑΣ 2-0  3

ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1-2  3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1-0  3

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 1-1  1

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-1  1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1-2  0

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 0-1  0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-2  0

ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-3  0

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 0-5  0

ΖΩΦΡΙΑ 1-6 0

 

2η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Λ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ 4-2

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ- ΕΡΜΗ Α.Λ 1-0

ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ-ΚΡΙΟΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-3

ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5-0
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0-3
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 0-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΔΥΝΑΜΗ 5-0  3

ΣΚΟΡΠΙΟΣ 3-0  3

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 3-0 3

ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Λ  4-2  3

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ  1-0  3

ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1-0  3

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ 2-4  0

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-1  0

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0-1  0

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3  0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-3 0

ΛΕΩΝ 0-3  0

ΠΑΟ ΦΥΛΣ 0-3  0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-5  0

2η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

Σχετικά Άρθρα