ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα η βαθμολογία στην Α΄και Β΄κατηγορία

 Τα αποτελέσματα η βαθμολογία στην Α΄και Β΄κατηγορία

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(9η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 5-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5-1
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 4-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2-0
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 4-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 7-0

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 23
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 20
3. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 20
4. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 17
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14
7. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 14
8. ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 12
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 9
11. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 5
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5
13. ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 4
14. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 10η Αγωνιστική

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(9η αγωνιστική)

Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 0-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 5-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 1-0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 24
2. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 22
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 22
4. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 18
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 18
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 18
7. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 16
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 15
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 9
10. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7
11. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 6
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 4
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 10η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

 

Ρεπορτάζ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

Σχετικά Άρθρα