ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Τα αποτελέσματα στην Α΄και Β΄κατηγορία στην Δυτική Αττική

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(14η αγωνιστική)

ΒΥΖΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4-0
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 3-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1-2
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4-4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 6-0
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 1-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 35
2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 33
3. ΒΥΖΑΣ 30
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 30
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 29
6. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 21
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 20
8. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 17
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 16
10. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 11 14
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 10
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 9
13. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 6
14. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 15η Αγωνιστική

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(14η αγωνιστική)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ 2-1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 1-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 4-1
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 5-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 7-1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 37
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 35
3. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 34
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 31
5. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 27
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25
7. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 17
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 12
11. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 8
12. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 6
13. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 5
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 15η Αγωνιστική

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

Σχετικά Άρθρα