ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Στό κόλπο ο Πανελευσινιακός

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(20η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 1-2
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 3-1
ΖΩΦΡΙΑ – ΒΥΖΑΣ 2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2-0

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 49
2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 47
3. ΒΥΖΑΣ 43
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 37
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 37
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 33
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 33
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 27
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 21
10. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 18
11. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 16
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 14
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 10
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 7

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(21η)

1. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 02/03/19 15:00
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00
5. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:00
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(18η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2-3
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 3-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1-3
ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 2-4
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 41
2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 38
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 37
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 36
5. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 35
6. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 31
7. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 25
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 20
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 15
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 11
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 1

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(19η αγωνιστική)

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/03/19 11:00
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/03/19 15:00

Σχετικά Άρθρα