EΠΣΔΑ:Τα αποτελέσματα η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Φωτιά το πρωτάθλημα στην Α’

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγωνιστική)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1-1
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 3-0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 0-0
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ 2-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 28
2. ΒΥΖΑΣ 27
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 24
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 24
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17
6. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 16
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 15
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 14
9. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 14
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 12
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 9
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 7
13. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 7
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)

1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00
2. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 23/12/18 15:00
5. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 23/12/18 15:00
6. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/12/18 15:00
7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 23/12/18 15:00

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(10η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 3-0
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3-4
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 1-2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 2-1
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-0
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24
2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 19
4. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 18
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 17
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16
7. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 15
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 10
9. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 10
10. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 8
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 7
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγωνιστική)

8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
9. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/12/18 11:00
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/12/18 15:00
13. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/12/18 15:0

Σχετικά Άρθρα