ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Δυτική Αττική

Ο Ντάουλας στο Ρουμελιώτης και στην Γκορυτσά, ο Κωνσταντινίδης στην Ελευσίνα,  ο Χαμπιλάι στην Φυλή

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία.

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(10η αγωνιστική)

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ Γ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ   ΣΤΑΔΙΟ  Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΖΩΦΡΙΑ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/11/19 15:30 HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΦΥΛΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ  – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ  ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(10η αγωνιστική)
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

ΚΡΙΟΣ  – ΔΥΝΑMH  ΠΑΡΛΑΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 13:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Λ  Π. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡ. Κυριακή 01/12/19 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Σχετικά Άρθρα