ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές στην Δυτική Αττική στην Α΄και Β΄κατηγορία

Ο Φίτσας στα Μέγαρα, ο Ντάουλας στην παραλία, ο Αλιάγας στο Καματερό

Μετά τη διακοπή του πρωταθλήματος, ο Βύζας Μεγάρων αύριο Σάββατο επιστρέφει σε αγωνιστικούς ρυθμούς, κόντρα στον Ηρακλή Ελευσίνας, στις 15:00. Αναλυτικά τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(22η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΥΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 16/03/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(20η αγωνιστική)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:00 HABILAJ A., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:00 HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Σχετικά Άρθρα